Kurs Zasady żywienia dzieci

To ogłoszenie wygasło.
290.00 PLN
ID #322
Opublikowany 1 rok temu

Kurs Zasady żywienia dzieci to szkolenie online z dietetyki pediatrycznej. Obszerny program obejmuje żywienie dzieci od okresu niemowlęcego aż do wieku szkolnego (16 r. ż.). Każdy poszczególny etap życia dziecka jest dokładnie omówiony. Przedstawiane zalecenia żywieniowe opierają się na wytycznych krajowych i międzynarodowych organizacji zajmujących się dietetyka pediatryczną. Program obejmuje nie tylko kwestię żywienia, ale również porusza niezmiernie ważny obszar jakim jest aktywność fizyczna dzieci. Kursanci mogą dowiedzieć się jak zapobiegać i diagnozować otyłość, jakie są konsekwencje spożywania przez dzieci żywności wysokoprzetworzonej oraz jak radzić sobie z małymi niejadkami.


 


Dla kogo kurs ?


 


Kurs kierowany jest do szerokiego grona odbiorców:


·         Dietetyków i specjalistów, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje


·         Opiekunów dzieci, którzy chcą poznać najnowsze wytyczne


·         Osób zawodowo zajmujących się żywieniem zbiorowym dzieci


·         Przyszłych rodziców, których szczególnie zainteresuje schemat rozszerzania diety dziecka oraz rodzaje mlek humanizowanych


·         Wszystkich zainteresowanych tematyką żywienia dzieci.


 


Jak działa platforma?


 


Kurs znajduje się pod adresem Zasady żywienia dzieci . Jest to nowoczesna platforma stworzona przez Akademię Dietetyki. Wykorzystanie innowacyjnej metody nauczania pomaga w łatwy i szybki sposób przyswoić nowe informacje, jednocześnie nie nudząc kursanta nudnymi wykładami. Treści merytoryczne są przekazywane w postaci materiałów filmowych. Możliwość ich wielokrotnego odtwarzania umożliwia dokładne zrozumienie i zapamiętanie informacji.  Zamieszczone do każdego filmu ciekawe quizy i zadania pozwalają wyćwiczyć zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy uczestnik może monitorować swoje postępy w prywatnym panelu. Dostęp do platformy jest całodobowy i nieograniczony przez 6 miesięcy na dowolnym urządzeniu mobilnym. Pozwala to na samodzielne dostosowanie tempa nauki do planu dnia uczestnika.


 


Egzamin i dyplomy


 


Po ukończeniu kursu każdy uczestnik zdaje egzamin. Można go powtarzać dowolna ilość razy. Po pozytywnym zaleczeniu egzaminu automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu, możliwy do pobrania przez kursanta. Natomiast dyplom z oceną potwierdzający zdobyte kwalifikacje i zaświadczenie MEN są wysyłane pocztą tradycyjną.


 


Cena  kursu dietetyki online wynosi 290 zł brutto.


 


O Akademii Dietetyki


 


Placówka oświatowa realizująca kursy z dietetyki w całej Polsce. W swojej ofercie posiada kursy stacjonarne i kursy on-line. Akademia Dietetyki zatrudnia najlepszą kadrę wykładowców, posiadających bogate doświadczenie w pracy dietetyka. Treści wykładowe są zawsze aktualne i zgodne z najnowsza wiedzą ze świata dietetyki. Wszystko to, połączone z wieloletnim doświadczeniem na rynku kursów edukacyjnych pozwoliło Akademii Dietetyki zdobyć Akredytację Kuratorium Oświaty.


 


Kontakt 


 


Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203,  42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  To ogłoszenie wygasło, nie możesz skontaktować się ze sprzedawcą.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Jan
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Jaracza 36 B
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Jan
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Kurs Zasady żywienia dzieci
  Kurs Zasady żywienia dzieci to szkolenie online z dietetyki pediatrycznej. Obszerny program obejmuje żywienie dzieci od okresu niemowlęcego aż do wieku szkolnego (16 r. ż.). Każdy poszczególny etap życia dziecka jest dokładnie omówiony. Przedstawiane zalecenia żywieniowe opierają się n...
  290.00 PLN